יעוץ וליווי

ייעוץ וליווי פרוייקטים

עם נסיון עשיר ממאות פרוייקטים, בחברתינו נצבר ידע טכני רב אשר בא לידי ביטוי בתוכניות הליווי והייעוץ שלנו, משלב הרעיון דרך פיתוח והעברה לייצור של מערכות פיקוד ובקרה כולל מערכות מכניות.

כמו כן אני מעניקים שירותי מיקור חוץ של R&D לחברות ממגזרים שונים.

בין אם אתה זקוק לסיוע בתכנון, יצירת אב טיפוס, בדיקה או ייצור.
יש לנו את המומחיות להדריך אותך לאורך כל התהליך - מרעיון לפיתוח:

איפיון – אנחנו מקדישים את הזמן כדי להקשיב לדרישות ולמטרות שלך. צוות המומחים שלנו יעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לתכנן תוכנית מותאמת אישית שתואמת את החזון שלך. 

תכנון קונספט – הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ביותר אשר נלהבים לספק פתרונות חדשניים. עם שנים של ניסיון תחת המיטריה שלנו, אנו מבינים את המורכבויות הכרוכות ביצירת מערכות שליטה ובקרה, כמו גם מערכות מכניות. אנו מחויבים לספק לך הכוונה ותמיכה מקיפה בכל שלב של הדרך כולל תכנון לפי התקן הנדרש.

אישור תוכניות – בחברה שלנו, אנו מחויבים לספק מצוינות בכל מה שאנו עושים. אנו מאמינים כי על ידי שילוב הידע הטכני, הניסיון והתשוקה שלנו, נוכל לעזור לך להשיג את המטרות שלך ביעילות וביעילות.

יצור אבטיפוס – אנו מבינים שכל פרויקט הוא ייחודי, ואנחנו מקדישים את הזמן כדי להקשיב לדרישות ולמטרות שלך. צוות המומחים שלנו יעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי לתכנן תוכנית מותאמת אישית שתואמת את החזון שלך. 

התקנה ואינטגרציה של האב טיפוס – על ידי שיתוף פעולה איתנו, תקבלו גישה לרשת עצומה של מומחים שיכולים לתרום מהמומחיות שלהם לפרויקט שלכם, ולהבטיח את הצלחתו.

התקנה ואינטגרציה של האב טיפוס – על ידי שיתוף פעולה איתנו, תקבלו גישה לרשת עצומה של מומחים שיכולים לתרום מהמומחיות שלהם לפרויקט שלכם, ולהבטיח את הצלחתו.

העברת תיק מוצר ליצור – צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון בדרישות הפרויקט שלך ולגלות כיצד נוכל לסייע לך בהפיכת הרעיונות שלך למציאות. ביחד, בואו נצא למסע להצלחה!

אחת מנקודות החוזק המרכזיות שלנו טמונה בשרותי מיקור החוץ של מחקר ופיתוח (מו"פ)
לחברות במגזרים שונים.
מהמשגה ועד ליישום, אנו מציעים מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכים הספציפיים שלך.
הגישה המשותפת שלנו מבטיחה שנעבוד איתך יד ביד כדי להגשים את הרעיונות שלך.
אנו מאמינים שעל ידי טיפוח שותפות חזקה נוכל להשיג תוצאות יוצאות דופן ביחד.

דילוג לתוכן